Достапни линкови

Експлозија на бомба во Атина


Мала бомба беше детонирана во Атина утрово во близина на домот на грчкиот заменик јавен обвинител. Полицијата соопшти дека во инцидентот нема повредени и била причинета материјална штета. За сега нема дополнителни информации за инцидентот.
XS
SM
MD
LG