Достапни линкови

Облачно време со магла по котлините


Времето денеска ќе биде облачно со сончеви периоди. По одделни котлини ќе има појава на магла, особено претпладне. Температурата ќе се движи во интервалот од 8 до 16 степени целзиусови
XS
SM
MD
LG