Достапни линкови

Времето денеска облачно


Облачно време не очекува денеска со повремени локални врнежи. Ќе дува слаб до умерен ветер од источен и југоисточен правец.
Температурата ќе се движи од 4 до 13 степени целзиусови. Во Скопје слично време со дневна температура до 11 степен
XS
SM
MD
LG