Достапни линкови

Временска прогноза - Променливо облачно и постудено


Илустрација.
Времето денеска ќе биде променливо облачно и постудено. Во попладневните часови ќе има локален слаб дожд. Температура ќе се движи од 6 до 14 степени.
XS
SM
MD
LG