Достапни линкови

Времето денеска-сончево до умерено облачно


Времето денеска ќе биде сончево до умерено облачно. По одделни котлини ќе има појава на магла. Температурата ќе достиге до 18 степени. Во Скопје слично време и температура до 14 степени.
XS
SM
MD
LG