Достапни линкови

Сончево време со умерена облачност


Времето ќе биде сончево со умерена облачност. Ќе дува слаб до умерен ветер од северозападен правец. Температурата ќе се движи од осум до 18 степени.
Во Скопје ќе биде сончево со умерена облачност. Ќе дува слаб до умерен ветер од северозападен правец. Температурата ќе достигне до 16 степени.
XS
SM
MD
LG