Достапни линкови

Временска прогноза-сончево со мала облачност


Врeмето денеска ќе биде сончево со мала до умерена облачност и со слаб ветер претежно од западен правец. Температурата ќе се движи од 12 до 22 степени.Во Скопје ќе преовладува слично време и температура до 19 степени.
XS
SM
MD
LG