Достапни линкови

Временска прогноза- облачно и врнежливо


Iran – An Iranian men with umbrella in the rainy weather is walking in a Tehran's park, November 20, 2011.
Времето денеска во Македонија ќе биде променливо облачно со повремени врнежи од дожд. Ќе дува умерен до засилен ветер од западен правец. Утринската температура ќе се движи од осум до 15, а дневната од 14 до 21 степен.
XS
SM
MD
LG