Достапни линкови

Уапсен полицаец-канибал во Њујорк


Поглед на Њујорк.
Американските власти соопштија дека уапсиле њујоршки полицаец кој планирал да киднапира жени, да ги силува и да ги мачи и на крај да ги зготви и да ги изеде. Полицаецот Гилберто Вал бил уапсен во средата, откако истражителите пронашле документ на неговиот компјутер со имињата и фотографиите на најмалку 100 жени. За некои од нив ги имало и адресите и физичкиот опис. Ниедна од нив не била повредена.
XS
SM
MD
LG