Достапни линкови

Николиќ во посета на Скопје


Српскиот претседател Томислав Николиќ утре ќе пристигне во Скопје . Според најавената агенда, Николиќ утре ќе има работна средба со својот домаќин Ѓорѓе Иванов, а за следниот ден е најавена средба со премиерот Никола Груевски и спикерот Трајко Вељаноски.
XS
SM
MD
LG