Достапни линкови

Денеска сончево и релативно топло време


Времето во Македонија ќе биде претежно сончево и релативно топло со слаб ветер од променлив правец. Температурата ќе се движи од 17 до 25 степени.
Во Скопје слично време, со температура до 24 степени.
XS
SM
MD
LG