Достапни линкови

Сончево време со слаб ветер


Времето во Македонија ќе биде претежно сончево со слаб до умерен ветер од северен правец. Температурите ќе бидат во интервалот од 22 до 28 степени.

Во Скопје слично време,со температура до 26 степени.
XS
SM
MD
LG