Достапни линкови

Времето денеска-сончево и топло


Времето денеска во Македонија ќе биде сончево и релативно топло. Утринската температура ќе достигне до 11 а дневната до 28 степени. Во Скопје времето ќе биде сончево и претежно тивко. Температурата ќе достигне до 26 степени.
XS
SM
MD
LG