Достапни линкови

Сончево време со умерена облачност


Времето во Македонија ќе биде сончево со умерена облачност и слаб до умерен ветер од јужен правец. Температурата ќе се движи од 14 до 24 степени.
Во Скопје слично време со температура до 22 степени.
XS
SM
MD
LG