Достапни линкови

Времето денеска сончево и топло


Времето во Македонија ќе биде сончево и топло. Утринската температура се движи од шест до 14, а дневната од 23 до 29 степени. Локален дожд и пад на температурата се очекува за недела вечер и понеделник.
XS
SM
MD
LG