Достапни линкови

Временска прогноза - сончево


Охридско Езеро,
Времето ќе биде сончево и топло со мала до умерена облачност и со слаб ветер од јужен правец. Tемпературата ќе се движи од 26 до 35 степени. Во Скопје и околината сончево со мала до умерена облачност. Температурата ќе достигне 34 степени.
XS
SM
MD
LG