Достапни линкови

Времето денеска-сончево и топло


Времето денеска ќе биде сончево и топло со слаб ветер, претежно од јужен правец. Највисоката дневна температурата ќе достигне од 27 до 35 степени. Во Скопје слично време и температура до 35 степени.
XS
SM
MD
LG