Достапни линкови

Времето денеска сончево


Времето денеска ќе биде сончево со мала доумерена облачност и умерен ветер од западен правец. Температурата ќе се движи во интервалот од 23 до 34 степени. Во скопје слично време со температура до 30 степени.
XS
SM
MD
LG