Достапни линкови

Временска прогноза-сончево


Времето денеска ќе биде сончево и топло со слаб ветер од променлив правец.
Температурата ќе се движи од 20 до 30 степени.
Во Скопје ќе биде сончево со слаб ветер од променлив правец.
Температурата ќе достигне до 29 степени.
XS
SM
MD
LG