Достапни линкови

И во Македонија цела ноќ чекање за ајпад


Околу 20 момчиња чекаа цела ноќ да се отвори продавницата во ГТЦ која нуди промотивен попуст за новиот ајпад. Велат дека вреди да се чека и цела ноќ за да се добие за половина цена.

XS
SM
MD
LG