Достапни линкови

Временска прогноза- облачно и нестабилно време


Денеска не очекува променливо облачно и нестабилно време со локален пороен дожд и грмежи. Температурата ќе се движи од 13 до 26 степени.Во Скопје слично време со температурата ќе достигне до 21 степен.
XS
SM
MD
LG