Достапни линкови

Кејт топлес и во италијански таблоид


Италијанскиот таблоид Чи, кој е дел од медиумската групација на Силвио Берлускони, денеска ги објави фотографиите на принцезата Кејт, на кои таа е топлес за време на одморот во Франција со сопругот, принцот Вилијам. Пред неколку дена, овие фотографии прв ги објави францускиот магазин Клосер, против кого е покрената тужба. Адвокатите на британското кралско семејство бараат кривична пријава против магазинот Клосер.
XS
SM
MD
LG