Достапни линкови

Разузнавач пронајден мртов во Скопје


Во Агенцијата за разузнавање вчера околу 15 часот од истрел од огнено оружје од непознати причини починал Јонче Груевски. Како што информира МВР, извршен е увид на местото на настанот а по налог на истражен судија телото е предадено за обдукција.
XS
SM
MD
LG