Достапни линкови

Двајца војници убиени во Авганистан


Двајца американски војници загинаа а неколкумина се повредени во бунтовнички напад на британска база во Авганистан. Британскиот Принц Хери е распореден во базата во југот на земјата. За сега не се знае дали принцот бил во објектот за време на нападот.
XS
SM
MD
LG