Достапни линкови

Клосер ги објави топлес фотографиите на британската принцеза Кејт


Свадбата на Вилијам и Кејт
Францускиот магазин Клосер денеска ги објави фотографиите од сопругата на британскиот принц Вилијам, Кејт, на кои таа е топлес.
Фотографиите биле направени во минатата недела во Франција, каде што биле на одмор Кејт и Вилијам.
Тие моментално се во Малезија од каде што изразија жалење за објавените фотографии. Бакингемската Палата пак најави покренување случај против магазинот. Минатиот месец американски вебсајт објави фотографии на кои принцот Хари е гол на забава во Лас Вегас
XS
SM
MD
LG