Достапни линкови

Принцезата Кејт, топлес?


Францускиот магазин Клосер соопшти дека ќе објави фотографии од споругата на британскиот принц Вилијам, Кејт, на кои таа е топлес. Фотографиите биле направени во минатата недела во Франција, каде што биле на одмор Кејт и Вилијам. Тие моментално се во Малезија.
XS
SM
MD
LG