Достапни линкови

Времето денеска сончево


Времето денеска ќе биде сончево и топло со умерена облачност. Во планинските предели на земјава можна е појава на дожд и врнежи. Утринската температура се движи од 8 до 15 степени, додека дневните температури ќе бидат во интервалот од 25 до 31 степен целзиусов.
XS
SM
MD
LG