Достапни линкови

Временска прогноза- сончево и топло


Времето денеска ќе биде сончево и топло со слаб ветер од северен правец.
Температурата ќе се движи од 22 до 34 степени.
Во Скопје ќе биде сончево со слаб ветер од северен правец и температура до 32 степени.
XS
SM
MD
LG