Достапни линкови

Времето денеска променливо, можен е и дожд


Времето ќе биде променливо облачно со сончеви периоди, наместа ќе биде нестабилно со пороен дожд , грмежи и засилен ветер. Температурата ќе се движи од 22 до 32 степена.
Во Скопје ќе биде променливо облачно со сончеви периоди, наместа ќе биде нестабилно со пороен дожд, грмежи и засилен ветер. Температурата ќе достигне до 30 степени.
XS
SM
MD
LG