Достапни линкови

Временска прогноза - Сончево и топло време


Времето денеска ќе биде сончево и топло, а попладне во северозападниот дел ќе има услови за краткотраен дожд и грмежи. Температурата ќе се движи од 26 до 34 степени. Во Скопје, сончево време со температура до 33 степени.
XS
SM
MD
LG