Достапни линкови

Временска прогноза


Времето во Македонија ќе биде сончево, попладне со умерена локална облачност.
Температурата ќе се движи од 30 до 35 степени. Во Скопје слично време, со температура до 34 степени. Вредноста на УВ-индексот ќе изнесува 7.
XS
SM
MD
LG