Достапни линкови

Времето денеска сончево со слаб ветер


Времето ќе биде сончево со слаб до умерен ветер од северозападен правец. Температурата ќе се движи од 24 до 31 степен.
Во Скопје и околината ќе преовладува слично време со температура до 30 степени.
XS
SM
MD
LG