Достапни линкови

Временска прогноза - облачно и свежо


Денеска не очекува посвежо, умерено облачно и ветровито време. Температурата ќе се движи од 22 до 34 степени. Во Скопје слично време со температура до 28 степени. Вредноста на УВ-индексот ќе изнесува 7.
XS
SM
MD
LG