Достапни линкови

Времето денеска сончево и топло


Времето денеска ќе биде сончево и топло. Утринската температура се движи од 11 до 19 степени целзиусови. Дневните температури ќе бидат во интервалот од 32 до 39 степени. Во Скопје слично време со дневни температури до 39 степени.
XS
SM
MD
LG