Достапни линкови

Видео од Азис на сајтот на судот во Москва


Непознати хакери го нападнале сајтот на судот во Москва, кој ги осуди на две години затвор членките на панк групата Пуси Рајот. Хакерите постирале пораки со подршка за трите осудени девојки, како и музичко видео на бугарскиот пејач Азис. Портпарол на судот потврди дека имало упад на нивниот сајт.
XS
SM
MD
LG