Достапни линкови

Временска прогноза- сончево и топло


Времето денеска ќе биде сончево и топло со мала до умерена локална облачност и со слаб до умерен северен ветер.
Температурата ќе се движи меѓу 24 и 35 степени Целзиусови.
Вредноста на УВ-индексот ќе изнесува 7.
XS
SM
MD
LG