Достапни линкови

Времето денеска-сончево до умерено облачно


Времето денеска ќе биде сончево со мала до умерена облачност. Ќе дува ветер од северозападен правец. Температурата ќе достигне до 33 степени.
Во Скопје слично време и температура до 30 степени.
XS
SM
MD
LG