Достапни линкови

Сончево и топло време со температури над 40 степени


Времето денеска ќе биде сончево тивко и многу топло. Температурата ќе се движи од 32 до 42 степени целзиусови. Во Скопје и околината слично време со дневна температура до 40 степени.
XS
SM
MD
LG