Достапни линкови

Времето денеска сончево и многу топло


Времето во Македонија денеска ќе биде сончево и многу топло.
Температурата ќе се движи од 30 до 40 степени.
Во Скопје и околината сончево и многу топло со температура до 39 степени.
Вредноста на УВ-индексот ќе изнесува осум.
XS
SM
MD
LG