Достапни линкови

Временска прогноза- сончево


Денеска не очекува сончево и топло време со мала локална облачност. Температурата ќе се движи од 25 до 36 степени, а Индексот на УВ факторот ќе изнесува 8. Во Скопје и околината ќе преовладува слично време со температура до 35 степени.
XS
SM
MD
LG