Достапни линкови

Времето денеска врнежливо


Времето денеска ќе биде променливо облачно и нестабилно со локален пороен дожд, грмежи и засилен ветер. Температурата ќе се движи од 25 до 32 степени. Во Скопје слично време со максимална температура до 31 степен.
XS
SM
MD
LG