Достапни линкови

Сончево и топло време


Охрид.
Времето денеска ќе биде сончево. Долж Повардарието ќе дува умерен ветер од северозападен правец. Температурата ќе биде помеѓу 31 и 38 степени.
Во Скопје ќе биде сончево, со умерен северозападен ветер и температура до 35 степени.
XS
SM
MD
LG