Достапни линкови

Временска прогноза- сончево


Денеска не очекува сончево време со умерена облачност, попладне на места нестабилно со локален пороен дожд и грмежи. Температурата ќе се движи од 22 до 35 степени.
Во Скопје сончево со умерена облачност, попладне на места нестабилно со локален пороен дожд и грмежи и температурата до 32 степени.
XS
SM
MD
LG