Достапни линкови

Променливо облачно со дожд и ветер


Времето денеска ќе биде променливо облачно и нестабилно со локален пороен дожд, грмежи и засилен ветер, особено во западните подрачја. Температурата ќе се движи од 23 до 34 степени Целзиусови. Вредноста на УВ-зрачењето ќе изнесува 7.
XS
SM
MD
LG