Достапни линкови

Времето денеска сончево и многу топло


Времето денеска ќе биде претежно сончево и многу топло со слаб ветер од југозападен правец. Температурата ќе се движи од 30 до 39 степени. Вредноста на УВ-зрачењето ќе изнесува 9.
XS
SM
MD
LG