Достапни линкови

Времето денеска сончево


Времето денеска ќе биде сончево со слаб до умерен ветер од северозападен правец. Темепратурата ќе се движи од 25 до 37 степени. Во Скопје слично време, со температура до 34 степени.
XS
SM
MD
LG