Достапни линкови

Времето денеска ќе биде сончево


Времето во Македонија ќе биде сончево, со слаб до умерен ветер од североисточен правец.Температурата ќе се движи од 23 до 34 степени.Во Скопје и околината слично време, со температура до 33 степени.Вредноста на УВ-индексот ќе изнесува 8.
XS
SM
MD
LG