Достапни линкови

Времето денеска сончево и топло


Времето денеска ќе биде сончево и топло. Утрово температурите се движат во интервалот од 13 до 22 степени, додека дневните температури ќе бидат од 30 до 38 степени. Во Скопје слично време со максимална дневна температура до 36 степени.
XS
SM
MD
LG