Достапни линкови

Времето денеска ќе биде сончево и многу топло


Времето ќе биде сончево и многу топло. Ќе дува слаб до умерен ветер од северен правец. Температурата ќе се движи од 34 до 40 степени. Во Скопје слично време, со температура до 39 степени.Вредноста на УВ-индексот ќе изнесува 9.
XS
SM
MD
LG