Достапни линкови

Полнење мобилни на сонце со поглед на споменици


Во Швајцарија научниците ја открија Божествената честичка, а скопјани од денеска можат на сонце да си ги полнат мобилните телефони, само треба и да стојат на сонце. Прв си го наполни градоначалникот Коце, па по него министерот Ваљон, па ...

Ваше мислење

Покажи ги коментарите

XS
SM
MD
LG